بیمه البرز بیش از 2000 میلیارد تومان بیمه نامه شوکا فروخت(آپدیت شده)

بیمه البرز از زمان معرفی طرح شوکا، بیش از پیش خود را بر سر زبان ها انداخت. این طرح که یک بیمه عمر و سرمایه گذاری محسوب می شود، بیمه گذار را از مزایای بسیاری بهره مند می کند.

بیمه شخص ثالث با تخفیف

با استفاده از این طرح می توان هم از مزایا و ویژگی های بیمه عمر استفاده کرد و هم سرمایه گذاری بدون ریسک و با سودی بیشتر از بانک انجام داد. در نتیجه این طرح کامل و جامع مورد استقبال مردم قرار گرفت.

فروش بالای طرح شوکا

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه البرز، موسی رضایی، مدیرعامل این شرکت در گردهمایی سراسری مدیران و روسای شعب بیمه البرز با اعلام این خبر، گفت: خوشبختانه با تلاش شعب و نمایندگان طی شش ماه سال جاری سهم بیمه های زندگی در پورتفوی بیمه البرز به 15 درصد افزایش یافت که امید است تا پایان سال جاری این سهم به 20 درصد افزایش یابد و با کسب رتبه اول فروش بیمه های زندگی در صنعت بیمه کشور به موفقیت ها و برتری های بیمه البرز افزوده شود.


مدیرعامل افزود: 50 درصد تحقق برنامه فروش شوکا حاصل تلاش شعب شیخ بهایی، بهارستان، شیراز، یزد، شعب استان گیلان و شرق تهران بود که امیدوارم با بهره مندی از تجارب شعب مذکور و تسری این موفقیت به شعب دیگر، اتفاق مهم تری را تا پایان سال رقم بزنیم و رتبه اول فروش بیمه های زندگی در صنعت بیمه را کسب کنیم.
وی همچنین تاکید کرد مدیریت های بیمه های زندگی، توسعه بازار، فناوری اطلاعات و آموزش و توسعه دانش نقش برجسته ای در کسب این موفقیت داشتند که قابل قدردانی است.

فروش 1500 میلیارد شوکا البرز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا