بیمه شخص ثالث؛ خرید و استعلام +نکات خرید

شخص ثالث با تخفیف
بیمه بدنه با تخفیف
خرید بیمه ثالث
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.

ثبت خسارت آنلاین با یاقوت

پرداخت خسارت بیشتر با شلر

صحبت راجع به بیمه شخص ثالث، خیلی نیاز به معرفی و مقدمه چینی نداره. زیرا همه مردم با آن آشنایی دارند. دلیل اطلاعات جامعه از این بیمه اینه که تنها بیمه اجباری برای صاحبان خودرو، موتورسیکلت، بارکش و… هست. در واقع هر کسی که وسیله نقلیه ای داره باید بیمه شخص ثالث هم داشته باشه.

بیمه شخص ثالث با تخفیف

بیمه شخص ثالث پیچیدگی نداره اما چون یک بیمه نامه است حتما باید در موقع خرید به آیتم های اون دقت بشه. زیرا بعد از صدور آن، امکان کنسل یا انصراف از خرید وجود ندارد. عوامل موثر در قیمت بیمه ثالث شامل نوع وسیله نقلیه، کاربری، مدل (سال ساخت) و تخفیفات عدم خسارت می شود. اگر قصد خرید بیمه ثالث را داشته و یا برای آینده اطلاعات کسب کنید، در ادامه با ما همراه باشید.

برای تکمیل بیمه شخص ثالث، نمایندگی خاکی پیشنهاد ویژه ای برای مشتریان خود دارد. استفاده از طرح شلر رانندگان برای پرداخت غرامت بیشتر، سرمایه یکجا و مستمری تا 50 سال توسط رانندگان ضروری است. به علاوه پرداخت هزینه های پزشکی، بستری و از کار افتادگی را نیز جبران می کند.

برای اطلاع دقیق از جزییات این طرح و پرداختی های این بیمه نامه، به صفحه طرح شلر مراجعه کنید. 
و یا می توانید از طریق شماره های اعلام شده در پاورقی سایت، از کارشناسان نمایندگی خاکی جویا شوید.

 

استعلام بیمه شخص ثالث

برای اطلاع از قیمت، کافیست فرم های بالا را کامل کنید. یا به صفحه اصلی مراجعه کرده و پس از وارد کردن اطلاعات وسیله نقلیه خود قیمت بیمه ثالث به شما اعلام خواهد شد. این آدرس خرید مستقیم از نمایندگی خاکی است و شما می توانید قبل از خرید مشاوره رایگان دریافت کنید.

قیمت بیمه شخص ثالث

همان طور که گفته شد، قیمت به عوامل زیر بستگی دارد:

نوع وسیله نقلیه: اینکه وسیله شما موتور سیلکت، سواری، وانت، بارکش و… باشد قیمت ثالث آن متفاوت است.

برند و تیپ: دومین عامل موثر در قیمت بیمه ثالث است که بر اساس تعداد سیلندرهای خودرو دسته بندی می شود. در وانت و بارکش تناژ آن مدنظر است.

کاربری: شخصی، تاکسی، نظامی، تاکسی اینترنتی و… بنا به ریسک های متفاوت نرخ حق بیمه مختلفی نیز دارند

مدل: معمولا سال ساخت وسیله نقلیه را مدل آن می گویند. هر چه وسیله قدیمی تر باشد، حق بیمه بیشتری باید پرداخت شود.

تخفیفات عدم خسارت: مهم ترین و موثر ترین عامل در قیمت نهایی بیمه ثالث، تخفیفات هستند. شرکت های بیمه به رانندگانی که احتیاط و ایمنی را رعایت می کنند پاداش می دهد و به همین دلیل سالانه 5% تخفیف برای هر بیمه گذار در نظر گرفته شده و تا سقف 70% مورد استفاده قرار می گیرد.

خسارت: همان اندازه که شرکت های بیمه به رانندگان ایمن، تخفیف می دهد از رانندگان بی احتیاط حق بیمه بیشتری اخذ می کند. خسارت های ثالث به جانیف مالی و راننده تقسیم شده و با هر بار استفاده از بیمه ثالث، از تخفیفات کاسته می شود. این مقدار برای تصادفات جرح و جانی بیشتر است.

البته این مخصوص افرادی است که تخفیف داشته باشند. اگر تخفیف نداشته و خدایی نکرده دچار خسارت شوید، تراز شما منفی شده و حق بیمه بالاتری پرداخت خواهید کرد.

بیمه ثالث البرز

درصد کم کردن تخفیفات در تصادفات ثالث به صورت زیر است (اگر در طول 1 سال اتفاق بیفتد):

_خسارت مالی:  بار اول 20%    بار دوم 30%      بار سوم 40%

_خسارت جانی: بار اول 30%    بار دوم 70%        بار سوم 100%

سقف تعهد: از دیگر فاکتورهای موثر در قیمت بیمه ثالث است. هر چقدر سقف تعهدات بیشتری انتخاب کنید، در زمان خسارت پرداختی بیشتری از شرکت بیمه دریافت خواهید کرد. پایه سقف تعهد سالانه با اعلام دیه، تعیین می شود که 2.5 درصد دیه ماه حرام می باشد. در سال 1402 پایه سقف تعهدات، 30 میلیون تومان است.

 

نکات خرید بیمه شخص ثالث

  • پیش از خرید حتما از نماینده مشاوره و راهنمایی بگیرید

  • از نماینده بخواهید برگه صدور را قبل از نهایی کردن چک کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید

  • برای پرداخت خسارت بهتر، سقف تعهدات بالاتری انتخاب کنید. لازم به ذکر است تفاوت تعهد 30 و 40 میلیون فقط 100 هزار تومان است اما 10 میلیون خسارت بیشتر دریافت می کنید.

  • برای جبران خسارات خودرو خودتان حتما بیمه بدنه خریداری کنید. همان طور که می دانید در یک تصادف رانندگی هم خودرو زیان دیده دچار حادثه می شود و هم خودرو مقصر. چه بسا در بیشتر موارد خودرو مقصر دچار خسارت بیشتری می گردد. این جبران خسارت فقط از بیمه بدنه پراخت می شود.
  • در بیمه البرز اگر بیمه ثالث خود را خریداری کنید برای بیمه بدنه تان هم تخفیف چشمگیری دریافت خواهید کرد.

خرید بیمه شخص ثالث

برای خرید بیمه شخص ثالث می توانید با مراجعه به نمایندگی های معتبر در سراسر کشور اقدام به تهیه بیمه نامه کنید. همچنین میتوانید بدون نیاز به به مراجعه و فقط با ارسال غیر حضوری مدارک اقدام به خرید بیمه شخص ثالث کنید. برای خرید بیمه شخص ثالث به صورت غیر حضوری می بایست مدارک خود اعم از گواهی نامه، کارت ملی و کارت خودور یا موتور سیکلت را برای نمایندگی ارسال نمایید. در نمایندگی خاکی تمامی این خدمات به صورت غیر حضوری انجام می شود و فایل بیمه نامه شما به همراه پیامکی از بیمه مرکزی برای اعتبار هویت نمایندگی ارسال می گردد. لذا جای هیچ نگرانی نیست.
نمایندگی خاکی در سایر رشته هایی که نیاز به بازدید دارند مانند بیمه بدنه، کارشناس خودرو خود را جهت عکس برداری از ماشین به محل اقامت و یا محل کار شما اعزام می کند. همه این خدمات کاملا آنلاین و بدون اتلاف وقت و هزینه شما مشتریان عزیز انجام می گردد.
لازم به ذکر است نمایندگی خاکی برای اعزام کارشناس به محل شما هیچ هزینه ای دریافت نخواهد کرد و کاملا رایگان است.

 

مزایای خرید بیمه شخص ثالث از نمایندگی خاکی

دریافت اصل بیمه نامه

امکان خرید بیمه اقساطی

پیگیری خسارت تا دریافت آن از سوی مشتری

مشاوره رایگان و پاسخگویی کارشناسان در شبانه روز

تخفیف خرید بیمه شخص ثالث

نمایندگی خاکی، برای خرید بیمه شخص ثالث تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته است. صدور این بیمه نامه در این نمایندگی شامل تخفیفات خودرو به علاوه تخفیف ویژه عضویت در کانال تلگرام می باشد که هر هفته به یک نفر اهدا خواهد شد. برای اطلاع دقیق از تخفیفات و بهره مندی از این فرصت ویژه با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

و یا در کانال تلگرام نمایندگی خاکی به آدرس زیر عضو شوید:

@alborzins_khaki7916

بهترین سایت خرید بیمه شخص ثالث

برای خرید بیمه به صورت آنلاین حتما باید از سایت های معتبر و زیر نظر بیمه مرکزی خریداری کنید. سایت های بسیاری وجود دارند که به منزله کلاهبرداری و یا سواستفاده از عدم آگاهی مردم فعالیت می کنند.

سعی کنید قبل از خرید بیمه شخص ثالث و یا هر بیمه نامه ی دیگری از تاییدیه بیمه مرکزی و روند کار آن مطلع شوید. در انتخاب سایت حتما به مکان و نشانی نمایندگی دقت کنید و آن را در سایت بیمه مرکزی و یا خود شرکت بیمه استعلام کنید. اطلاع از نشانی نمایندگی به شما مکم می کند تا در مواقعی که بیمه نامه دچار مشکل است و یا در روند صدور بیمه اختلالی پیش آمده باشد را از طریق یک فرد حقیقی و پاسخگو دنبال کنید.

خرید بیمه شخص ثالث موتور سیکلت

برای خرید بیمه موتور سیکلت کافیست با ارائه مدارک مربوطه مانند کارت ملی، گواهینامه و کارت موتور یا برگه سبز موتورسیکلت به نمایندگی های معتبر مراجعه نمایید. اگر قصد خرید بیمه شخص ثالث موتور سیکلت را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم با ارائه تصاویر مدارک خود به نمایندگی خاکی به صورت آنلاین اقدام به خرید بیمه نامه شخص ثالث موتور سیکلت نمایید. فایل بیمه نامه به همراه پیامک ارسالی از بیمه مرکزی به شما ارسال می گردد.

پرداخت تمامی بیمه ها در نمایندگی خاکی به صورت لینک شرکت بیمه البرز با اعتبار بیمه مرکزی ارسال می گردد و شما می توانید با خیال راحت اقدام به خرید بیمه کنید. زیرا هیچ گونه شماره کارت شخصی به مشتریان جهت واریز حق بیمه داده نمی شود. واریز از طریق لینک بیمه البرز دارای کد پیگیری است و به راحتی می توانید در سامانه شاپرک بررسی کنید.

خرید بیمه شخص ثالث قسطی

خرید تمامی بیمه نامه ها به صورت اقساط در نمایندگی خاکی امکان پذیر است. بیمه شخص ثالث نیز به دلیل اجباری بودن و برخورداری همه اقشار جامعه از این بیمه نامه، با تعهدهای مالی مختلف و اقساط چندین ماهه وجود دارد. در نمایندگی خاکی این امکان وجود دارد که مشتریان عزیز تا تعداد اقساط خود را انتخاب کنند.

 بیمه شخص ثالث: سفری امن با رفیق شفیقت!

این بیمه یه رفیق شفیق و یه رقیب سرسخت بی‌احتیاطیه.

بیمه شخص ثالث، رفیق شفیق در جاده‌های ناامن

تصور کن توی یه جاده خلوت و تاریک رانندگی می‌کنی. ناگهان، با یک سواری برخورد کرده و خسارت سنگینی به بار میاری. توی این لحظه تنهایی و اضطراب، چه چیزی می‌تونه مرهمی برای نگرانی‌هایت باشه؟

بله، درست حدس زدید! بیمه شخص ثالث!

این بیمه مثل یه رفیق دلسوز، نه تنها خسارت به ماشینت رو جبران می‌کنه، بلکه هزینه‌ی درمان و دیه سرنشینانت رو هم می‌پردازه.

بیمه شخص ثالث، حامی مالی در روزهای سخت

حالا فرض کن توی یه تصادف رانندگی، به یه عابر پیاده آسیب می‌رسونی. وحشت و اضطراب تمام وجودت رو فرا می‌گیره. اما صبر کن! یادت هست که بیمه شخص ثالث داری؟

آره رفیق، بیمه شخص ثالث مثل یه حامی مالی قوی، تمام هزینه‌های درمان و دیه عابر پیاده رو به عهده می‌گیره.

با خیال راحت رانندگی کن، چون این بیمه همیشه مثل یه سایه مراقبته و در صورت بروز هرگونه حادثه‌ای، از نظر مالی ازت حمایت می‌کنه.

انواع پوشش‌های بیمه شخص ثالث

  • پوشش دیه بدنی: غرامت فوت و نقص عضو به اشخاص ثالث

  • پوشش خسارت مالی به اشخاص ثالث: جبران خسارت به وسایل نقلیه و اموال اشخاص ثالث

  • پوشش هزینه‌های پزشکی: پرداخت هزینه‌های درمان و معالجه اشخاص ثالث

  • پوشش آتش‌سوزی: جبران خسارت ناشی از آتش‌سوزی به وسایل نقلیه و اموال اشخاص ثالث

نکاتی برای انتخاب پوشش‌های مناسب ثالث

  • با توجه به نیازها و شرایط رانندگی خود، پوشش‌های مناسب را انتخاب کنید.

  • به سقف تعهدات هر پوشش توجه کنید.

  • از معتبر بودن شرکت بیمه مطمئن شوید.

حرف آخر:

بیمه شخص ثالث فقط یه بیمه‌نامه نیست، یه ضرورت انکار ناپذیره. پس همین امروز با انتخاب پوشش‌های مناسب، رفیق شفیقت رو توی جاده‌های ناامن تنها نذار!

چند نکته خودمونی:

  • این بیمه مثل یه بلیط سفر امن می‌مونه که خیالت رو از بابت خطرات احتمالی راحت می‌کنه.

  • همچنین مثل یه چتر حمایتی می‌مونه که در صورت بروز حادثه، از تو و اطرافیانت محافظت می‌کنه.

  • مثل یه دوست واقعی می‌مونه که همیشه توی سختی‌ها کنارت هست و ازت حمایت می‌کنه.

پس با خیال راحت رانندگی کن، به رفیق شفیقت اعتماد کن و از سفر امن خودت لذت ببر!

به خاطر داشته باشید که عدم تمدید بیمه شخص ثالث جریمه سنگینی به دنبال داره. پس تاریخ انقضای بیمه‌تون رو به خاطر بسپارید و به موقع تمدیدش کنید.

با خیال راحت رانندگی کنید، رفیق شفیقتون منتظر شماست!

2 دیدگاه دربارهٔ «بیمه شخص ثالث؛ خرید و استعلام +نکات خرید»

 1. بازتاب: خرید بیمه آنلاین؛ ناگفته ها+ راهنمایی خرید

 2. بازتاب: شوکا؛ صفر تا صد مزایا و معایب+نحوه ثبت نام

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

پیمایش به بالا